Profil společnosti

Společnost Primapol byla založena v roce 2004 je předním distributorem finálních produktů i polotovarů. Skladem máme vedeny rozsáhlé zásoby vážící asi 3.000 tun a čítající více než 20.000 jednotlivých položek. Primapol své činnosti zakládá na konceptu „vyřídit vše najednou“ a „dodávat přesně na čas“ s dodací lhůtou do 24 hodin.

Primapol dodává hliník, nerezovou ocel, protipožární produkty, technické plasty a titan. Veškeré slitiny jsou k dispozici jak v obchodní, tak letecké kvalitě. Řada našich produktů se neustále rozšiřuje, abychom mohli plnit očekávání a potřeby našich zákazníků.

 

Mezi naše produkty patří

  • Kovy, hutní materiály a plasty: desky, plechy, fólie, cívky, tyče, protlačované výlisky, trubky, roury a dráty. Všechny položky jsou k dispozici v celé škále kvality, tvarů a rozměrů, včetně obtížně dostupných velikostí a specifikací.
  • Trubky, armatury, ventily a příslušenství pro protipožární systémy, potraviny a dodávky pro čisté provozy, instalatérství a infrastruktury.
  • Mechanické úchyty, kotvy a nosné prvky.
  • Dekorativní produkty: dekorativní plechy z nerezové oceli a mnoho dalšího.

Kvalita, zkušenosti a spolehlivost společnosti Primapol je přínosem pro mnoho různých průmyslových odvětví od zpracování potravin a farmaceutický průmysl, energetiku, vodohospodářství, přes automobilový, chemický a petrochemický průmysl, hnojiva, letectví a letecký průmysl, vojenský průmysl, strojní zařízení, výtahy a konstrukce, solární energetiku, infrastrukturu až po mikroelektroniku, high-tech produkty a další.

Přední postavení společnosti Primapol má oporu v nejmodernějším skladovém zázemí a zpracovatelském zařízení, jež zahrnuje vyspělé plně automatické kotoučové pily, potahovací linku, pásové pily a další. Náš hlavní sklad se nachází v Pleteném Újezdu u Kladna, pouhých 15 minut jízdy od pražského letiště. Sklad pokrývá přes 9.000 m2, z čehož plocha 8.000 m2 je zastřešená.

Kvalita je základním jádrem veškerých činností Primapolu. Společnost je držitelem certifikací AS9120B a ISO 9001:2015 a její vedení pracuje koordinovaně a odpovědně.

Jako součást přední skupiny se těšíme celosvětovému úspěchu

Primapol je dceřinou společností Scope Metals Group, veřejné obchodní společnosti obchodované na burze v Tel Avivu. Skupina spolupracuje s předními výrobci na celém světě. Primapol zákazníkům poskytuje skladovací služby a služby logistického outsourcingu a umožňuje jim tak snižovat náklady a soustředit se na jejich hlavní obchodní činnosti.

Kromě skutečnosti, že na tuzemském trhu má Primapol přední postavení, vyváží navíc své produkty a služby do zemí Evropy a Asie. Centrální umístění Primapolu umožňuje dodávat na světové trhy s flexibilními možnostmi dodávek a zaručit krátké doby potřebné k realizaci.

V roce 2007 společnost Primapol založila pobočku v Polsku. Společnost jménem Alinox sídlí v Mysłowicích.

Naše jedinečné postavení na trhu poskytuje našim zákazníkům jedinečné konkurenční výhody a díky tomu se Primapol stal jednou z předních společností v daném odvětví.

Zkuste využít našich služeb a spolupracovat s námi.